Jauni produkti
SIKSNAS SKRIEMELIS 2x17 Φ200/35mm
Produkta kods:
14774
OEM:
9990000179039
Nodokļu likme
22 %
Cena bez PVN:
73,77 EUR
Cena ar PVN:
90,00 EUR
Ref:
10
| Tehniskā informācija | |
| Piegādātājs: | Polija |
| Atgriešana vai maiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 6 mēneši |
| Jostas platums: | 17 mm |
| Materiāls: | Dzelzs |
| Aizsardzība: | Cinka |
| Diametrs: | Ø200 mm |
| Vārpstas izmērs: | 35 mm |
| Rievu skaits: | 2 |
Apraksts
Augstas kvalitātes ritenis ar divām 17 mm rievām, kas ļauj izmantot divas jostas uzticamai darbībai un lielākai jaudas pārraidei. Riteņa diametrs ir 200 mm, bet vārpstas cauruma diametrs - 35 mm. Tas ir ideāls risinājums lietošanai ripzāģos, lauksaimniecības tehnikā un rūpnieciskajās iekārtās.




