Jauni produkti
SIKSNAS SKRIEMELIS 2x17 Φ150/35mm
Produkta kods:
14775
OEM:
9990000179046
Nodokļu likme
22 %
Cena bez PVN:
57,38 EUR
Cena ar PVN:
70,00 EUR
Ref:
10
| Tehniskā informācija | |
| Piegādātājs: | Polija |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 6 mēneši |
| Jostas platums: | 17 mm |
| Materiāls: | Dzelzs |
| Aizsardzība: | Cinka pārklājums |
| Diametrs: | Ø150 mm |
| Vārpstai: | 35 mm |
| Rievu skaits: | 2 |
Apraksts
Augstas kvalitātes ritenis ar divām 17 mm rievām, kas ļauj izmantot divas jostas drošai darbībai un augstākai jaudas pārnesei. Rites diametrs ir 150 mm, bet vārpstas cauruma diametrs ir 35 mm. Tas ir ideāls risinājums lietošanai apaļzāģos, lauksaimniecības tehnikā un rūpnieciskajās iekārtās.




