Jauni produkti
SIKSNAS SKRIEMELIS 2x17 Φ100/35mm
Produkta kods:
14776
OEM:
9990000179053
Nodokļu likme
22 %
Cena bez PVN:
29,51 EUR
Cena ar PVN:
36,00 EUR
Ref:
10
| Tehniskā informācija | |
| Piegādātājs: | Polija |
| Atgriešana vai maiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 6 mēneši |
| Jostas platums: | 17 mm |
| Materiāls: | Dzelzs |
| Aizsardzība: | Cinka |
| Diametrs: | Ø100 mm |
| Vārpstas diametrs: | 35 mm |
| Rievu skaits: | 2 |
Apraksts
Augstas kvalitātes zobs ar divām 17 mm rievām, kas ļauj izmantot divas jostas uzticamai darbībai un lielākai jaudas pārnesei. Zoba diametrs ir 100 mm, bet vārpstas cauruma diametrs ir 35 mm. Tas ir ideāls risinājums izmantošanai cirkulārajos zāģos, lauksaimniecības tehnikā un rūpniecības iekārtās.




