    ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ MR 200 ECO (ALSG2-L-200)
    Κωδικός προϊόντος:
    14518
    OEM:
    Συντελεστής φόρου
    22 %
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
    Τιμή με ΦΠΑ:
    Ref:
    9
    ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ
    Τεχνικά δεδομένα
    Προμηθευτής:Κίνα
    Επιστροφή ή ανταλλαγή:14 ημέρες
    Εγγύηση:6 μήνες
    Διάμετρος άξονα:25 mm
    Ροή λαδιού:
    σταθερή ροή 60 L/min, διαλείπουσα 75 L/min
    Σπείρωμα σύνδεσης:1/2"
    Εύρος θερμοκρασίας:από -40 °C έως 140 °C
    Ροπή:
    σταθερή ροπή 38,6 daNm, διαλείπουσα 44,2 daNm
    Στροφές:
    σταθερές στροφές 262 rpm, διαλείπουσα 278 rpm
    Πτώση πίεσης:
    σταθερή πίεση 160 bar, διαλείπουσα 200 bar
    Ισχύς:
    σταθερή ισχύς 11 kW, διαλείπουσα 13 kW