    MOTOR HIDRAULIC MR 160 ECO (ALSG2-L-160)
    Cod produs:
    14517
    OEM:
    Rata impozitului
    22 %
    Preț fără TVA:
    Preț cu TVA:
    Ref:
    19
    ADĂUGA ÎN COȘ
    Date tehnice
    Furnizor:China
    Returnare sau schimb:14 zile
    Garanție:6 luni
    Diametrul arborelui:25 mm
    Debit de ulei:
    debit constant 60 L/min, intermitent 75 L/min
    Filet de conexiune:1/2"
    Interval de temperatură:de la -40 °C la 140 °C
    Cuplu:
    cuplu constant 32,1 daNm, intermitent 37,9 daNm
    Turații:
    turații constante 323 rpm, intermitent 365 rpm
    Pierdere de presiune:
    presiune constantă 160 bar, intermitent 200 bar
    Putere:
    putere constantă 12,5 kW, intermitent 14 kW