Jauni produkti
REDUKTORU KOMPLEKTS AR DROŠĪBAS SISTĒMU 1:1,44 (27HP-20kW) MĒSLU IZKLIEDĒTĀJAM L:800 - ALU
| Tehniskā informācija | |
| Piegādātājs: | Polija |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 6 mēneši |
| Produkta svars: | 17 kg |
| Pārnesuma attiecība: | 1:1,44 |
| Ieejas ātrums: | 540 apgr./min |
| Izejas ātrums: | 777 apgr./min |
| Izejas griezes moments: | 240 Nm |
| Slodzes jauda: | 27 ZS (20 kW) |
| Ieplūdes vārpsta: | 1 3/8" Z6 (DIN 9611) |
| Izplūdes vārpsta: | 2x 25 mm vārpsta |
| Materiāls: | Alumīnijs |
| Eļļošanas līdzeklis: | EP 90 pārnesumu kārbas eļļa (0,75 L) |
| Attālums starp pārnesumkārbām: | 800 mm |

Apraksts
Augstas kvalitātes pārnesumkārbu komplekts mēslojuma izkliedētājiem ar 1:1,44 attiecību, piemērots lauksaimniecības tehnikai līdz 27 ZS (20 kW). Pārnesumkārbas izgatavotas no augstas kvalitātes alumīnija, samazinot sistēmas svaru un saglabājot augstu izturību un uzticamu darbību pat prasīgos ekspluatācijas apstākļos.
Komplektā ietilpst centrālā pārnesumkārba un divas sānu pārnesumkārbas, kas savienotas ar vārpstām. Attālums starp to asīm ir 800 mm. Integrēta drošības sistēma nodrošina papildu aizsardzību piedziņas komponentiem pret pārslodzēm un bojājumiem darbības laikā.
Galvenās priekšrocības:
- viegls un izturīgs alumīnija korpuss,
- 1:1,44 pārnesuma attiecība,
- piemērots mēslojuma izkliedētājiem un citai lauksaimniecības tehnikai,
- paredzēts traktoru piedziņas sistēmām līdz 27 ZS (20 kW),
- integrēta drošības sistēma piedziņas aizsardzībai,
- uzticama un vienmērīga darbība,
- mazāks svars salīdzinājumā ar čuguna versijām.
Komplekts ir piemērots uzstādīšanai uz dažādiem mēslojuma izkliedētāju modeļiem un citām pielietojuma jomām, kur nepieciešama uzticama jaudas pārvade un papildu piedziņas aizsardzība.








