Jauni produkti
REDUKTORU KOMPLEKTS 1:1,35 (22HP-16kW) MĒSLU IZKLIEDĒTĀJAM L:770 - ALU
| Tehniskā informācija | |
| Piegādātājs: | Polija |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 6 mēneši |
| Produkta svars: | 16,7 kg |
| Pārnesuma attiecība: | 1:1,35 |
| Ieejas ātrums: | 540 apgr./min |
| Izejas ātrums: | 729 apgr./min |
| Izejas griezes moments: | 210 Nm |
| Slodzes jauda: | 22 ZS (16 kW) |
| Ieējas vārpsta: | 35xd28xB8 |
| Izejas vārpsta: | 2x 25 mm vārpstas |
| Materiāls: | Alumīnijs |
| Eļļošanas līdzeklis: | EP 90 pārnesumkārbas eļļa (0,75 L) |
| Attālums starp pārnesumkārbām: | 770 mm |

Apraksts
Augstas kvalitātes pārnesumkārbu komplekts mēslojuma izkliedētājiem ar 1:1,35 pārnesuma attiecību, piemērots lauksaimniecības mašīnām līdz 22 ZS (16 kW). Pārnesumkārbas izgatavotas no augstas kvalitātes alumīnija, kas samazina sistēmas svaru, vienlaikus saglabājot augstu stiprību un uzticamu darbību pat prasīgos ekspluatācijas apstākļos.
Kopā ietilpst centrālā pārnesumkārba un divas sānu pārnesumkārbas, kas savienotas ar vārpstām. Attālums starp to asīm ir 770 mm.
Galvenās priekšrocības:
- viegla un izturīga alumīnija konstrukcija,
- 1:1,35 pārnesuma attiecība,
- piemērots mēslojuma izkliedētājiem un citām lauksaimniecības mašīnām,
- paredzēts traktoru piedziņas sistēmām līdz 22 ZS (16 kW),
- uzticama un vienmērīga darbība,
- zemāks svars salīdzinājumā ar čuguna versijām.






