Jauni produkti
REDUKTORU KOMPLEKTS 1:1,3 (27HP-20kW) MĒSLU IZKLIEDĒTĀJAM L:450 - ALU
| Tehniskā informācija | |
| Piegādātājs: | Polija |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 6 mēneši |
| Produkta svars: | 22,1 kg |
| Pārnesumu attiecība: | 1:1,3 |
| Ieejas ātrums: | 540 apgr./min |
| Izejas ātrums: | 702 apgr./min |
| Izejas griezes moments: | 240 Nm |
| Slodzes kapacitāte: | 27 ZS (20 kW) |
| Ieejas vārpsta: | 1 3/8" Z6 (DIN 9611) |
| Izejas vārpsta: | 2x 25 mm vārpsta |
| Materiāls: | Alumīnijs |
| Eļļošanas līdzeklis: | Pārnesumkārbas eļļa (0,75 L) |
| Attālums starp pārnesumkārbām: | 450 mm |

Apraksts
Augstas kvalitātes pārnesumkārbu komplekts mēslošanas līdzekļu izkliedētājiem ar 1:1,3 attiecību, piemērots lauksaimniecības tehnikai līdz 27 ZS (20 kW). Pārnesumkārbas ir izgatavotas no augstas kvalitātes alumīnija, nodrošinot zemāku sistēmas svaru, vienlaikus saglabājot augstu izturību un uzticamu darbību pat prasīgos darba apstākļos.
Komplektā ietilpst centrālā pārnesumkārba un divas sānu pārnesumkārbas, kas savienotas caur vārpstām. Attālums starp to asīm ir 450 mm.
Galvenās priekšrocības:
- viegla un izturīga alumīnija konstrukcija,
- 1:1,3 pārnesuma attiecība,
- piemērots mēslošanas līdzekļu izkliedētājiem un citai lauksaimniecības tehnikai,
- traktoru piedziņas sistēmām līdz 27 ZS (20 kW),
- uzticama un vienmērīga darbība,
- mazāks svars salīdzinājumā ar čuguna versijām.






