Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 80/70-700
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 9,62 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 6,93 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 80 mm |
| Virzuļa stieņa diametrs: | 70 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 700 mm |
| Svars: | 35,6 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hidrauliskie cilindra MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārajā spēkā un rezultējošajā kustībā. Tie darbojas, balstoties Pascal likumā, un izmanto spēku, ko rada slēgta šķidruma — eļļas — spiediens. Kad hidrauliskais šķidrums tiek pumpēts uz viena cilindra puses, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā — ideāli piemēroti celšanai, spiešanai, slīpšanai vai skavu pielietošanai, kur ķēdes stieņa atgriešana sākotnējā stāvoklī notiek gravitācijas vai ārējā spēka darbības rezultātā.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga uzbūve
- Automātiska atsaukšanās, izmantojot ārējo spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





