Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 80/70-450
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 9,62 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 6,93 tonnas |
| Stienīša iekšējais diametrs: | 80 mm |
| Stieņa diametrs: | 70 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 450 mm |
| Svars: | 27,5 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju par lineāru spēku un radīto kustību. Tie darbojas, izmantojot Paskāla likumu, un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma - eļļas - spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma spiediens tiek vērsts uz vienu cilindra pusi, tas virza virzuļa kustību, izraisot lineāru pārvietojumu.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienpusēji darbojošie hidrauliskie cilindri ir paredzēti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, saspiestai spiedšanai, noliekšanai vai satveršanai, kur klāt ir gravitācija vai ārējais spēks, kas atgriež stieni sākotnējā stāvoklī.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un robusta konstrukcija
- Automātiska atsitiena darbība, izmantojot ārējo spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejams dažādos gājiena garumos un virzuļa vai stieņa diametros
Vienpusēji darbojošie hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu industrijā.





