Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 80/70-400
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maksimālais spiediens: | 250 bāri |
| Maksimālais ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra paplašināšanas spēks (250 bāri): | 9,62 tonnas |
| Cilindra paplašināšanas spēks (180 bāri): | 6,93 tonnas |
| Piestāta iekšējais diametrs: | 80 mm |
| Stieņa diametrs: | 70 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 400 mm |
| Svars: | 25,5 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju par lineāru spēku un līdz ar to arī par kustību. Tie darbojas saskaņā ar Paskāla likumu un izmanto spēku, ko rada slēgta šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskais šķidrums tiek pumpēts uz vienu cilindra pusi, tas spiedīs virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri nodrošina uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir paredzēti, lai nodrošinātu drošu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, spiešanai, nolaišanai vai satvēršanai, kad stienis tiek atgriezts sākotnējā pozīcijā pateicoties gravitācijai vai ārējam spēkam.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atvilkšana, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvniecībā, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





