Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 80/70-250
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 9,62 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 6,93 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 80 mm |
| Virzuļa stieņa diametrs: | 70 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 250 mm |
| Svars: | 19,5 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un tam sekojošā kustībā. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu, un izmanto spēku, ko rada saspiežamas šķidruma - eļļas - spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma sūknis pārsūta šķidrumu uz vienu cilindra pusi, tas virza virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindra pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir paredzēti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, spiešanai, nolīdzināšanai vai skavām, kur bāriņa atgriešanos sākotnējā pozīcijā veic gravitācija vai ārējais spēks.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atkraušanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs ekspluatācijas laiks
- Pieejami dažādos gājienu garumos un virzuļa vai stieņa diametros
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





