Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 80/70-200
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 9,62 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 6,93 tonnas |
| Kustīgā stieņa diametrs: | 80 mm |
| Stieņa diametrs: | 70 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 200 mm |
| Svars: | 17,4 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju par lineāru spēku un radīto kustību. Tie darbojas, balstoties uz Paskāla likumu un izmanto spēku, ko rada ierobežotas šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma plūsma tiek sūknēta uz vienu cilindra pusi, tā virza virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri ir uzticams spēks vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, presēšanai, slīpēšanai vai aizspiedšanai, kur gravitācija vai ārējs spēks atgriež stieni sākotnējā pozīcijā.
Galvenās iezīmes:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atkāpšanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti daudzās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, celtniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





