Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 80/70-150
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maks. spiediens: | 250 bāri |
| Maks. ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra pleca spēks (250 bāri): | 9,62 tonnas |
| Cilindra pleca spēks (180 bāri): | 6,93 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 80 mm |
| Virzuļa stieņa diametrs: | 70 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 150 mm |
| Svars: | 15,4 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hidrauliskie cilindri MONO
Hidrauliskais cilindrs pārvērš hidraulisko enerģiju lineārā spēkā un rezultējošā kustībā. Tie darbojas, pamatojoties uz Pasca likumu un izmanto spēku, ko rada ierobežota šķidruma spiediens – eļļa. Kad hidrauliskais šķidrums tiek pumpēts uz vienu cilindra pusi, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienpusējie hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti celšanai, presēšanai, noliekšanai vai satvēršanai, kur gravitācija vai ārējais spēks atgriež stieni sākotnējā pozīcijā.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atkrišana, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas uzturēšanas izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienpusējie hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā.





