Jauni produkti
HIDRAULISKAIS CILINDRS 80/70-550
| TEHNISKIE DATI | |
| Atgriešana vai apmaiņa: | 14 dienas |
| Garantija: | 2 gadi |
| Maksimālais spiediens: | 250 bāri |
| Maksimālais ātrums: | 0,5 m/s |
| Cilindra izplešanās spēks (250 bāri): | 9,62 tonnas |
| Cilindra izplešanās spēks (180 bāri): | 6,93 tonnas |
| Virzuļa iekšējais diametrs: | 80 mm |
| Virzuļa stieņa diametrs: | 70 mm |
| Hidrauliskā cilindra gājiens: | 550 mm |
| Svars: | 31,6 kg |
IZMĒRI

| Kods | HIDRAULISKAIS CILINDRS MONO | D (cilindra gājiens) | E |
| mm | |||
| 14472 | 80/70-100 | 100 | 309 → 409 |
| 14473 | 80/70-150 | 150 | 359 → 509 |
| 14474 | 80/70-200 | 200 | 409 → 609 |
| 14475 | 80/70-250 | 250 | 459 → 709 |
| 14476 | 80/70-300 | 300 | 509 → 809 |
| 14477 | 80/70-350 | 350 | 559 → 909 |
| 14478 | 80/70-400 | 400 | 609 → 1009 |
| 14479 | 80/70-450 | 450 | 659 → 1109 |
| 14480 | 80/70-500 | 500 | 709 → 1209 |
| 14481 | 80/70-550 | 550 | 759 → 1309 |
| 14482 | 80/70-600 | 600 | 809 → 1409 |
| 14483 | 80/70-700 | 700 | 909 → 1609 |
| 14484 | 80/70-800 | 800 | 1009 → 1809 |
| 14485 | 80/70-900 | 900 | 1109 → 2009 |
| 14486 | 80/70-1000 | 1000 | 1209 → 2209 |
Hidrauliskie cilindra MONO
Hidrauliskais cilindrs pārveido hidraulisko enerģiju par lineāru spēku un radīto kustību. Tie darbojas, pamatojoties uz Paskāla likumu, un izmanto spēku, ko rada ierobežota šķidruma – eļļas – spiediens. Kad hidrauliskā šķidruma padeve tiek virzīta uz vienu cilindra pusi, tas spiež virzuli, radot lineāru kustību.
Mūsu MONO hidrauliskie cilindri pārstāv uzticamu spēku vienā virzienā.
Vienvirziena hidrauliskie cilindri ir izstrādāti, lai nodrošinātu uzticamu un kontrolētu spēku vienā virzienā – ideāli piemēroti pacelšanai, spiešanai, slīpēšanai vai piespiešanai, kur virzuļa atgriešanos sākotnējā pozīcijā nodrošina gravitācija vai ārējs spēks.
Galvenās īpašības:
- Vienkārša un izturīga konstrukcija
- Automātiska atsaukšanās, izmantojot ārēju spēku vai gravitāciju
- Zemas apkopes izmaksas un ilgs kalpošanas laiks
- Pieejami dažādi gājiena garumi un virzuļa vai stieņa diametri
Vienvirziena hidrauliskie cilindri tiek izmantoti dažādās nozarēs, tostarp lauksaimniecībā, mehāniskajā inženierijā, būvniecībā, kuģu būvē, enerģētikā, pārtikas rūpniecībā un automobiļu ražošanā.





