Nauji produktai
MINI HIDRAULINIS JĖGOS BLOKAS 380V AC (1.5 kW) - 5.8 cc - 8.2 lit/min - bakas 6 lit
Produkto kodas:
10448
OEM:
9990000003747
Mokesčių tarifas
22 %
Kaina be PVM:
377,05 EUR
Kaina su PVM:
460,00 EUR
Ref:
37
| Techniniai duomenys | |
| Tiekėjas: | Turkija |
| Variklio galia: | 1,5 kW |
| Siurblio srautas: | 5,8 cc |
| Agregato srautas: | 8,2 lit/min |
| Rezervuaro tūris: | 6 litrai |
| Max. darbinis slėgis: | 92 bar |
| Vožtuvas: | dvipusio veikimo blokas |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Apsisukimai: | 1500 rpm |
| Įtampa: | 380 V |
Aprašymas:
Mini hidrauliniai agregatai yra savarankiški įrenginiai. Jie veikia naudodami elektrinį variklį, kuris sukuria hidraulinį slėgį variklių, cilindrų, sunkvežimių kranų, hidraulinių cilindrų ir kitų sistemų veikimui.

Tiekėjas:
Turkija
Variklio galia:
1.5 kW
siurblio srautas:
5.8 cc
agregato srautas:
8.2 lit/min
Talpos tūris:
6 liters
maks. darbo slėgis:
92 bar
vožtuvas:
dvipusis surinkimas
Grąžinimas arba keitimas:
14 dienų
Sukimai:
1500 rpm
Įtampa:
380 V






%20110%20bar%20-%205,8%20cc%20-%208,2%20lit_min%20-%20tank%206%20lit.jpg)


