Nauji produktai
MINI HIDRAULINIS JĖGOS BLOKAS 380V AC (0.75 kW) - 3.7 cc - 5.2 lit/min - bakas 4 litai
Produkto kodas:
10446
OEM:
9990000003723
Mokesčių tarifas
22 %
Kaina be PVM:
327,87 EUR
Kaina su PVM:
400,00 EUR
Ref:
14
| Techniniai duomenys | |
| Tiekėjas: | Turkija |
| Variklio galia: | 0,75 kW |
| Siurblio srautas: | 3,7 cc |
| Agregato srautas: | 5,2 lit/min |
| Rezervuaro tūris: | 4 litrai |
| Max. darbinis slėgis: | 70 bar |
| Vožtuvas: | dvipusio veikimo blokas |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Apsisukimai: | 1410 rpm |
| Produkto svoris: | 10,5 kg |
| Įtampa: | 380 V |
Aprašymas:
Mini hidrauliniai agregatai yra savarankiški įrenginiai. Jie veikia naudodami elektrinį variklį, kuris sukuria hidraulinį slėgį variklių, cilindrų, sunkvežimių kranų, hidraulinių cilindrų ir kitų sistemų veikimui.

Tiekėjas:
Turkija
Variklio galia:
0.75 kW
siurblio srautas:
3.7 cc
agregato srautas:
5.2 lit/min
Talpos tūris:
4 litrai
maks. darbo slėgis:
70 bar
vožtuvas:
dvipusis surinkimas
Grąžinimas arba keitimas:
14 dienų
Sukimai:
1500 rpm
Įtampa:
380 V








