Nauji produktai
MINI HIDRAULINIS JĖGOS BLOKAS 230V AC (2.2 kW) - 8.0 cc - 11.2 lit/min - bakas 12 lit
Produkto kodas:
10451
OEM:
9990000003778
Mokesčių tarifas
22 %
Kaina be PVM:
426,23 EUR
Kaina su PVM:
520,00 EUR
Ref:
7
| Techniniai duomenys | |
| Tiekėjas: | Turkija |
| Variklio galia: | 2,2 kW |
| Siurblio srautas: | 8,0 cc |
| Agregato srautas: | 11,2 lit/min |
| Rezervuaro tūris: | 12 litrai |
| Max. darbinis slėgis: | 100 bar |
| Vožtuvas: | dvipusio veikimo blokas |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Apsisukimai: | 1500 rpm |
| Įtampa: | 230 V |
Aprašymas:
Mini hidrauliniai agregatai yra savarankiški įrenginiai. Jie veikia naudodami elektrinį variklį, kuris sukuria hidraulinį slėgį variklių, cilindrų, sunkvežimių kranų, hidraulinių cilindrų ir kitų sistemų veikimui.

Tiekėjas:
Turkija
Variklio galia:
2.2 kW
siurblio srautas:
8.0 cc
agregato srautas:
11.2 lit/min
Talpos tūris:
12 litrai
maks. darbo slėgis:
100 bar
vožtuvas:
dvipusis surinkimas
Grąžinimas arba keitimas:
14 dienų
Sukimai:
1500 rpm
Įtampa:
230 V








