Nauji produktai
MINI HIDRAULINIS JĖGOS BLOKAS 12V DC - 1.6kW = 2.1cc - 8 litrai - vienfazis įrenginys SU MANUALINIU SIURBLIU
Produkto kodas:
20024
OEM:
9990000093380
Mokesčių tarifas
22 %
Kaina be PVM:
384,43 EUR
Kaina su PVM:
469,00 EUR
Ref:
10
| Techniniai duomenys | |
| Tiekėjas: | Turkija |
| Variklio galia: | 1.6 kW |
| Siurblio srautas: | 2.1 cc |
| Agregato srautas: | 5.6 l/min |
| Bako tūris: | 8 litrai |
| Maks. darbinis slėgis: | 155 bar |
| Grąžinimas arba keitimas: | 14 dienų |
| Apsisukimai: | 2500 rpm |
| Įtampa: | 12 V |
Description:
Mini hidrauliniai agregatai yra autonominiai įrenginiai. Jie veikia naudodami elektrinį variklį, kuris generuoja reikalingą hidraulinį slėgį varikliams, cilindrams, sunkvežimių kranams, hidrauliniams cilindrams ir kitoms taikymo sritims.
Komplektą sudaro mini hidraulinis agregatas + rankinis siurblys.











