Νέα προϊόντα
ΣΥΝΘΕΣΗ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗΣ ΑΝΤΛΙΑΣ GR.1 + ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ 12V 1.6KW = 2.5CC - 6.6LIT
Κωδικός προϊόντος:
11761
OEM:
9990000024766
Συντελεστής φόρου
22 %
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
179,51 EUR
Τιμή με ΦΠΑ:
219,00 EUR
Ref:
16
| Τεχνικά δεδομένα | |
| Προμηθευτής: | Τουρκία |
| Ισχύς κινητήρα: | 1.6 kW |
| Παροχή αντλίας: | 2.5 cc |
| Παροχή μονάδας: | 6.6 l/min |
| Μέγ. πίεση: | 120 bar |
| Επιστροφή ή αλλαγή: | 14 ημέρες |
| Ταχύτητα: | 2650 rpm |
| Βάρος προϊόντος: | 8 kg |
| Τάση: | 12 V |
Περιγραφή:
Η υδραυλική μονάδα λειτουργεί ως κίνηση σε υδραυλικό κύκλωμα. Κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές όπως ρυμουλκούμενα χαμηλού δαπέδου.








