Νέα προϊόντα
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΓΙΑ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΙΣΧΥΟΣ 230V 0.75kW
Κωδικός προϊόντος:
100263
OEM:
9990000038176
Συντελεστής φόρου
22 %
Τιμή χωρίς ΦΠΑ:
225,41 EUR
Τιμή με ΦΠΑ:
275,00 EUR
Ref:
4
| Τεχνικά στοιχεία | |
| Προμηθευτής: | Τουρκία |
| Επιστροφή ή αλλαγή: | 14 ημέρες |
| Ταχύτητα: | 1420 rpm |
| Ηλεκτρικό ρεύμα: | 4.7 A |
| Τάση: | 230 V |
| Βάρος προϊόντος: | 11 kg |
| IP προστασία: | 55 |
| Ισχύς: | 0.75 kW |
Περιγραφή
Ανταλλακτικός ηλεκτροκινητήρας για υδραυλική μονάδα, που εξασφαλίζει αξιόπιστη κίνηση του υδραυλικού συστήματος. Διακρίνεται για τη στιβαρή κατασκευή, την εύκολη εγκατάσταση και τη μεγάλη διάρκεια ζωής, κατάλληλος για συνεργεία, γεωργία και βιομηχανία.








