    FREKVENCIAVÁLTÓ-INVERTER 3Fázis 1.5kW GD10-1R5G-4-B
    FREKVENCIA ÁTALAKÍTÓ-INVERTER 3 fázisú 1,5kW GD10-1R5G-4-B
    Kód:
    13937
    OEM:
    Adó mértéke
    22 %
    Ár áfa nélkül:
    Ár áfával:
    Ref:
    5
    KOSÁRBA
    Leírás:
    A kínálatunkban található frekvenciaváltók lehetnek egyfázisú (230V) vagy háromfázisú (400V), nagyon megbízhatóak és kifinomultak. A frekvenciaváltó által kínált funkciókkal vagy programokkal a forgásirány is megfordítható. A frekvenciaváltó háza előkészített lyukakkal rendelkezik a telepítéshez, és aktív hűtéssel van ellátva ventilátorral (kivéve az 1Fázis 0.75kW GD10-0R7G-S2-B-t, amely passzív hűtéssel rendelkezik ALU bordákkal). A frekvenciaváltó egy kijelzőt biztosít számunkra, amelyen keresztül adatokat kapunk, adunk meg és állítunk be a működéshez, amelyeket a vezérlőpanel gombjaival irányítunk.
    Kínálatunkban 0.75kW-tól kezdődő frekvenciaváltók találhatók. Elérhetők vektorkontrollal rendelkező frekvenciaváltók.
    Szállító:
    Lengyelország
    Visszatérés vagy csere:
    14 nap
    Termék súlya:
    1.70 kg
    Garancia:
    6 hónap
    készlet tartalmaz:
    1.5 kW