    KULMAKÄYTTÖ T-313J 1:3 (62HP-45.6KW)
    KULMAVÄHENNIN T-313J 1:3 (62HP-45.6kW)
    Tuotekoodi:
    100566
    OEM:
    Verokanta
    22 %
    Hinta ilman ALV:tä:
    Hinta ALV:n kanssa:
    Ref:
    8
    LISÄÄ OSTOSKORIIN
    KUVAUS:
    Palautus tai vaihto:
    14 päivää
    reducerin kierto:
    oikea
    valmistajakoodi:
    Tuotteen paino:
    27 kg
    Takuu:
    6 kuukautta
    Load:
    62 HP (45.6 kW)
    ulostuloakseli:
    akseli 33 mm