    HYDRAULISK FLANGE - KLINGE L3513 (EM11-22KW/GR3)
    Produktkode:
    12814
    OEM:
    Moms sats
    22 %
    Pris uden moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    5
    TILFØJ TIL KURV
    Beskrivelse:
    Aluminium forbindelsesklokke bruges til at forbinde hydraulikpumpe og elektrisk motor.
    Leverandør:
    Spanien
    for pumpe:
    Gr. 3
    Returnering eller ombytning:
    14 dage
    Produktvægt:
    2,65 kg
    Garanti:
    6 måneder
    for motor:
    11 - 22 kW / 350 mm